Arkadaşlarınızla Netflix i Sohbet Ederek İzleyin (Netflix Party – Teleparty)

Tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs (Covid-19) salgınından dolayı neredeyse tüm dünya evlerine tıkıldı kaldı. İnsanlar bu zor günleri evde çalışarak, kitap okuyarak, müzik dinleyerek, film izleyerek yada başka çeşitli aktiviteler yaparak geçiriyor. Arkadaşlarımızla yaptığımız o film geceleri ise geçici bir süre yapılamayacak gibi görünüyor. Ancak her ne kadar uzakta olsakta bir filme yada dizinin bir bölümüne beraber başlayıp bitirebilir ve mesajlaşabiliriz. Burada devreye bir üçüncü parti uygulama olan Netflix Party devreye giriyor.

Netflix Party

Peki nedir bu Netflix Party? Netflix Party, Netflix üxerinden içerik izlemenin yeni yolu. Netflix Party ile içerikler gruba eklediğiniz arkadaşlarınız ile senkronize bir şekilde ilerlerken mesajlaşabilirsiniz. Tamamen ücretsiz olan bu eklenti ile arkadaşlarınızla beraber içerikleri izlemek için yapmanız gerekenler çok basit.

1. Netflix Party Eklentisini Kurun

Buradan ilgili eklenti bağlantısına tıklayarak eklentiyi Chrome tarayıcınıza ekleyin.

2. Bir Party Oluşturun

Netflix hesabınız ile bir içerik açtıktan sonra Chrome tarayıcınızın sağ üst köşesinde yer alan NP ikonuna tıklayarak Create Party yada Parti Başlat butonuna tıklayıp çıkan kodu kopyalayın.

3. Partiye Katılın

Bir parti ye katılmak için yine aynı şekilde NP ikonuna tıklayarak adınızı ve size gönderilen kodu yazarak Get the Started Party yada Partiyi Başlat butonuna tıklayın.

4. Keyfini Çıkarın

Artık arkadaşlarınızla beraber film izleyebilir ve sohbet edebilirsiniz.

Bu şekilde herşey düzelene kadar arkadaşlarınızla eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. Sağlıcakla kalın, tedbirlere uyun, sosyal mesafeyi koruyun. Hepinize sağlıcaklı günler dileriz.

İlgili Yazılar

Leave a Comment