Facebook Hesabını Kalıcı Olarak Silme

facebook

Bu makalemizde sizlere facebook hesabını kalıcı olarak silme yöntemini anlatacağız. Facebook hesabınızı kalıcı olarak nasıl sileceğinizi öğrenmek için bu yazıyı okuyabilirsiniz. Eğer facebook hesabınızı dondurmak isterseniz buradaki yazımızı okuyabilirsiniz. Hesabınızı yeniden etkinleştiremezsiniz. Profiliniz, fotoğraflarınız, gönderileriniz, videolarınız ve eklediğiniz diğer her şey kalıcı olarak silinir. Eklediğiniz hiçbir şeyi geri getiremezsiniz. Artık Facebook Messenger’ı kullanamazsınız. Spotify veya Pinterest gibi Facebook hesabınızla kaydolmuş olabileceğiniz diğer uygulamalar için Facebook Girişini kullanamazsınız. Bu hesapları kurtarmak için söz konusu uygulamalar ve internet siteleriyle iletişime geçmeniz gerekir. Arkadaşlarınıza gönderdiğiniz mesajlar gibi bazı bilgiler hesabınızı silmenizin ardından arkadaşlarınıza…

Okumaya Devam Et

Twitter Hesap Silme ve Dondurma İşlemleri

twitter

Twitter hesabı dondurma ya da kalıcı olarak silme işlemi nasıl yapılır? iOS ve Android işletim sistemine sahip cihazlarınızdaki Twitter mobil uygulamaları ya da internet sitesi üzerinden hesabınızı dondurabilir ve silebilirsiniz. Bu işlemleri nasıl yapacağınızı yazımızda okuyabilirsiniz. Not: Hesabınızla ilgili bir sorun varsa (ör. kayıp Tweetler, yanlış takipçiler veya takipçi sayısı, şüpheli Direkt Mesajlar veya olası hesap riski) hesabınızı devre dışı bırakmak ve tekrar etkinleştirmek bu sorunu çözmez. Lütfen  Twitter Destek ile iletişime geçin.

Okumaya Devam Et

Instagram Hesabını Kalıcı Olarak Silme

instagram

Bu makalemizde sizlere instagram hesabını kalıcı olarak silme yöntemini anlatacağız. Instagram hesabınızı kalıcı olarak nasıl sileceğinizi öğrenmek için bu yazıyı okuyabilirsiniz. Eğer instagram hesabınızı dondurmak isterseniz buradaki yazımızı okuyabilirsiniz. Hesabınız silindikten sonra, Instagram’da yeni bir kişi tarafından alınmadığı sürece aynı kullanıcı adıyla kaydolabilir veya bu kullanıcı adını başka bir hesaba ekleyebilirsiniz. Hesabınız Topluluk Kuralları’nı ihlal etmesi nedeniyle kaldırılırsa aynı kullanıcı adıyla tekrar kaydolamayacağınızı aklınızda bulundurun.

Okumaya Devam Et

Instagram Hesabını Geçici Olarak Kapatma

instagram

Bu makalemizde sizlere Instagram hesabını geçici olarak kapatma yöntemini anlatacağız. Instagram hesabınızı geçici olarak nasıl kapatabileceğinizi öğrenmek için bu yazıyı okuyabilirsiniz. Eğer instagram hesabınızı kalıcı olarak silmek istiyorsanız buradaki yazımızı okuyabilirsiniz. Hesabınızı geçici olarak dondurabilir ve istediğiniz zaman geri dönmeyi tercih edebilirsiniz. Hesabınızı geçici olarak kapattığınızda profiliniz, fotoğraflarınız, yorumlarınız ve beğenmeleriniz, tekrar giriş yaparak hesabınızı yeniden etkinleştirene kadar gizlenir. Instagram hesabınızı sadece bir bilgisayardan veya mobil tarayıcıdan kapatabilirsiniz.   Hesabınızı geçici olarak kapatmak için:

Okumaya Devam Et

Facebook Hesabını Geçici Olarak Dondurma

facebook

Bu makalemizde sizlere facebook hesabını geçici olarak dondurma yöntemini anlatacağız. Facebook hesabınızı geçici olarak nasıl dondurabileceğinizi öğrenmek için bu yazıyı okuyabilirsiniz. Eğer facebook hesabınızı kalıcı olarak silmek istiyorsanız buradaki yazımızı okuyabilirsiniz. Hesabınızı geçici olarak dondurabilir ve istediğiniz zaman geri dönmeyi tercih edebilirsiniz. Facebook’un sağ üst köşesindeki  simgesine tıklayın. Ayarlar ve Gizlilik’i seçin ve ardından Ayarlar’a tıklayın. Sol sütundaki Facebook Bilgilerin’e tıklayın. Dondurma ve Silme’ye tıklayın. Hesabı Dondur’u seçin, ardından Hesabı Dondurma İşlemine Devam Et’e tıklayın ve onaylamak için talimatları izleyin.

Okumaya Devam Et